Het team

Ons team Ons team bestaat uit 34 personeelsleden. Het Jozefschoolteam bestaat uit ondersteunend personeel, schoonmaakpersoneel, leerkrachten, intern begeleiders en directie. Wij zijn team Jozefschool:

Debora Davidzon
directeur

directie.jozefschooldegoorn@skowf.nl
Emilie Smit
directeur

Chantal van Langen
leerkracht groep 1/2

chantal.vanlangen@skowf.nl
Rian Broers
leerkracht groep 1/2

rian.broers@skowf.nl
Jamie de Hart
leerkracht groep 1/2

jamie.dehart@skowf.nl
Roswitha Rijkhoff
leerkracht groep 1/2

roswitha.rijkhoff@skowf.nl
Margreeth Smits
leerkracht groep 3a

margreeth.smits@skowf.nl
Moniek Boots
leerkracht groep 3a

moniek.boots@skowf.nl
Karin Wagenaar
leerkracht groep 3b

karin.wagenaar@skowf.nl
Ester Teunissen
leerkracht groep 3b

ester.teunissen@skowf.nl
Gonnie schenk
leerkracht groep 4a

gonnie.schenk@skowf.nl
Loes Klaassen
leerkracht groep 4a

loes.klaassen@skowf.nl
Manon Aker
leerkracht groep 4b

manon.aker@skowf.nl
Cindy Floris
leerkracht groep 5a

cindy.floris@skowf.nl
Sanne Hoedjes
leerkracht groep 5a

sanne.hoedjes@skowf.nl
Brigit Schipper
leerkracht groep 5b

brigit.schipper@skowf.nl
Marlies Jellema
leerkracht groep 5b

marlies.jellema@skowf.nl
Astrid op den Kelder
leerkracht groep 6a

astrid.opdenkelder@skowf.nl
Didi Bijvoet
leerkracht groep 6b

didi.bijvoet@skowf.nl
Marisca Naber
leerkracht groep 7

marisca.naber@skowf.nl
Dave Laan
LIO (leraar in opleiding) groep 7

dave.laan@skowf.nl
Sharon Boots
leerkracht groep 7

sharon.boots@skowf.nl
Josephine Hertog
leerkracht groep 7

josephine.hertog@skowf.nl
Marijke van der Gracht
leerkracht groep 8

marijke.vandergracht@skowf.nl
Jona Blauw
leerkracht groep 8

jona.blauw@skowf.nl
Jos van Diejen
leerkracht groep 8

jos.vandiejen@skowf.nl
Bianca Kooter
onderwijsassistent

bianca.kooter@skowf.nl
Saskia Braas
onderwijsassistent

saskia.braas@skowf.nl
Judith Reus
onderwijsassistent

judith.reus@skowf.nl
Dave Laan
onderwijsassistent

dave.laan@skowf.nl
Karin Blankendaal
Intern begeleider onderbouw

karin.blankendaal@skowf.nl
Chantal de Boer
Intern begeleider bovenbouw

chantal.deboer@skowf.nl
Jos Vlaar
Vakleerkracht gym

jos.vlaar@skowf.nl
Wouter Moody
Concierge

Larissa van der Wal
Interieurverzorgster

Nieuws

  • Nieuwsbrief Kindcentrum september

     Lees verder »

  • Onderzoek scholenfusie Jozefschool en de Overhaal

    Aan: De ouders/verzorgers van leerlingen op Jozefschool De Goorn en De ...  Lees verder »

  • Nieuwsbrief 2

    Nieuwsbrief 2,  september 2020 Corona Wij merken dat er ...  Lees verder »

Schoolvakanties

Wilt u weten wanneer de eerstvolgende vakantie is? Klik op de link hieronder!

Alle vakanties »

Contact

Jozefschool De Goorn
Dwingel 6
1648 JM De Goorn
T: 0229 – 54 15 03

Alle contact gegevens »

Jozefschool de Goorn

Contact

Dwingel 6
1648 JM De Goorn

T: 0229 – 54 15 03

Jozefschool de Goorn
Dwingel 6
1648 JM De Goorn

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam