Het team

Ons team Ons team bestaat uit 40 personeelsleden. Het Jozefschoolteam bestaat uit ondersteunend personeel, schoonmaakpersoneel, leerkrachten, intern begeleiders en directie. Wij zijn team Jozefschool:  

Debora Davidzon
directeur

directie.jozefschooldegoorn@skowf.nl
Emilie Smit
directeur

Chantal van Langen
leerkracht groep 1/2a

chantal.vanlangen@skowf.nl
Rian Broers
leerkracht groep 1/2b

rian.broers@skowf.nl
Yvonne Kampman
leerkracht groep 1/2c

yvonne.kampman@skowf.nl
Cindy Floris
leerkracht groep 1/2c 6a

cindy.floris@skowf.nl
Roswitha Rijkhoff
leerkracht groep 1/2d

roswitha.rijkhoff@skowf.nl
Margreeth Smits
leerkracht groep 3a

margreeth.smits@skowf.nl
Paulien Steenmeijer
leerkracht groep 3a

paulien.vanelst@skowf.nl
Ester Teunissen
leerkracht groep 3b

ester.teunissen@skowf.nl
Gonnie schenk
leerkracht groep 3b

gonnie.schenk@skowf.nl
Moniek Boots
leerkracht groep 4a

moniek.boots@skowf.nl
Anne Rooker
leerkracht groep 4a

anne.rooker@skowf.nl
Ineke Berkhout
leerkracht groep 4b

ineke.berkhout@skowf.nl
Manon Aker
leerkracht groep 4b

manon.aker@skowf.nl
Karin Blankendaal
leerkracht groep 5a

karin.blankendaal@skowf.nl
Irene van der Leij
leerkracht groep 5a

irene.vanderleij@skowf.nl
Sanne Hoedjes
leerkracht groep 5b

sanne.hoedjes@skowf.nl
Loes Klaassen
leerkracht groep 5b

loes.klaassen@skowf.nl
Didi Bijvoet
leerkracht groep 6a

didi.beivoet@skowf.nl
Marloes Huisman
leerkracht groep 6b

marloes.huisman@skowf.nl
Marlies Jellema
leerkracht groep 6b

marlies.jellema@skowf.nl
Marisca Naber
leerkracht groep 7

marisca.naber@skowf.nl
Thea Munster
leerkracht groep 7

thea.munster@skowf.nl
Sharon Boots
leerkracht groep 7

sharon.boots@skowf.nl
Marijke van der Gracht
leerkracht groep 8

marijke.vandergracht@skowf.nl
Jona Blauw
leerkracht groep 8

jona.blauw@skowf.nl
Jos van Diejen
leerkracht groep 8

jos.vandiejen@skowf.nl
Bianca Kooter
onderwijsassistent

bianca.kooter@skowf.nl
Saskia Braas
onderwijsassistent

saskia.braas@skowf.nl
Dave Laan
onderwijsassistent

dave.laan@skowf.nl
Judith Reus
onderwijsassistent

judith.reus@skowf.nl
Annemarie Smal
Intern begeleider onderbouw

annemarie.smal@skowf.nl
Mariette ter Schure
Intern begeleider bovenbouw

mariette.terschure@skowf.nl
Jos Vlaar
Vakleerkracht Gymdocent

jos.vlaar@skowf.nl
Wesley Fechter
Administratief medewerkster

wesley.fechter@skowf.nl
Wouter Moody
Concierge

Chantal Takken
Interieurverzorgster

Larissa van der Wal
Interieurverzorgster

Nieuws

  • Nieuwsbrief 10

    Nieuwsbrief 10,  juni 2019 MarloesAan het eind van dit schooljaar ...  Lees verder »

  • Nieuwsbrief 9

    Nieuwsbrief 9,  juni 2019 NieuwbouwOp dinsdag 14 mei heeft de ...  Lees verder »

  • Nieuwsbrief 8

    NieuwbouwHierbij een sfeerimpressie het nieuwe kindcentrum, waarin wij ...  Lees verder »

Schoolvakanties

Wilt u weten wanneer de eerstvolgende vakantie is? Klik op de link hieronder!

Alle vakanties »

Contact

Jozefschool De Goorn
Dwingel 6
1648 JM De Goorn
T: 0229 – 54 15 03

Alle contact gegevens »

Jozefschool de Goorn

Contact

Dwingel 6
1648 JM De Goorn

T: 0229 – 54 15 03

Jozefschool de Goorn
Dwingel 6
1648 JM De Goorn

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam