Team

Basisschool De Schelp is gelegen in een nieuwbouwwijk van Wervershoof.  De school telt op dit moment 286 leerlingen, verdeeld over 13 groepen, die worden begeleid door een team van leerkrachten, onderwijsassistentes, intern begeleiders, directie en een conciërge. 

Vera Steltenpool
Leerkracht gr. 1/2 a en 5a

vera.steltenpool@skowf.nl
Claudia Karels
Leerkracht gr. 1/2 a

claudia.karels@skowf.nl
Margret Laan
Leerkracht gr.1/2 b

margret.laan@skowf.nl
Miranda Vlaar
Leerkracht gr. 1/2 c

miranda.vlaar@skowf.nl
Francesca van den Berg
Leerkracht gr. 1/2 c

francesca.vandenberg@skowf.nl
Deanne Molenaar
Leerkracht gr. 1/2b en 1/2d

deanne.molenaar@skowf.nl
Demi Kieft
Leerkracht gr. 1/2d

demi.kieft@skowf.nl
Wendy Roet
Leerkracht gr. 3 en rekenspecialist

wendy.roet@skowf.nl
Debbie Roozendaal
Leerkracht gr. 3

debbie.roozendaal@skowf.nl
Eriska.Koopman
Leerkracht gr. 3/4 en gedragsspecialist

Eriska.koopman@skowf.nl
Rosanne Salverda
Leerkracht gr. 3/4

rosanne.salverda@skowf.nl
Karin Swart
Leerkracht gr. 4

karin.swart@skowf.nl
Carina Ooteman
Leerkracht gr. 4

carina.ooteman@skowf.nl
Maud Haakman
Leerkracht gr. 5b

maud.haakman@skowf.nl
Carina Bos
Leerkracht gr. 5b

carina.bos@skowf.nl
Bianca Neuvel
Leerkracht gr. 5a, taal- en spellingspecialist

Bianca.neuvel@skowf.nl
Annemiek Kok
Leerkracht gr. 6

annemiek.kok@skowf.nl
Kris Stultiëns
Leerkracht gr. 6, 6/7 en IT specialist

kris.stultiens@skowf.nl
Anne Meester
Leerkracht gr. 6/7

Anne .meester@skowf.nl
Erna Neefjes
Leerkracht gr. 7 en lezen-en dyslexiespecialist

erna.neefjes@skowf.nl
Marjon Kerckhoffs
Leerkracht gr. 7

marjon.kerckhoffs@skowf.nl
Yvonne Gitzels
leerkracht gr. 8

yvonne.gitzels@skowf.nl
Krista Besteman Knijn
Specialist hoogbegaafdheid

Krista.knijn@skowf.nl
Erika Wiebering
Onderwijsassistente bovenbouw en levelwerk

erika.wiebering@skowf.nl
Fleur Ligthart
Onderwijsassistent onderbouw

fleur.ligthart@skowf.nl
Sabine Bot
onderwijsassistent middenbouw

sabine.bot@skowf.nl
Raoul Kreutzer
Vakdocent gym

raoul.kreutzer@skowf.nl
Rixt Romkema
Interne begeleiding IB

ib.deschelp@skowwestfriesland.nl
Yvonne Boerdijk
conciërge/ administratief medewerker

yvonne.boerdijk@skowf.nl
Jessica Meester
directeur

directie.deschelp@skowf.nl
Samantha Boschma
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl

Nieuws

Contact

Basisschool De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228 581761

Alle contact gegevens »

Contact

Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228-581761
E: directie.deschelp@skowf.nl

De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam