Team

Basisschool De Schelp is gelegen in een nieuwbouwwijk van Wervershoof.  De school telt op dit moment 286 leerlingen, verdeeld over 12 groepen, die worden begeleid door een team van leerkrachten, onderwijsassistentes, intern begeleiders, directie en een conciërge. 

Yvonne Boerdijk
Concierge/adm.medew.

yvonne.boerdijk@skowf.nl
Sabrine Bot
Onderwijsassistente

sabrine.bot@skowf.nl
Erika Wiebering
Onderwijsassistente

erika.wiebering@skowf.nl
Fleur Ligthart
Onderwijsassistente

fleur.ligthart@skowf.nl
Carina Bos
Leerkracht gr 5

carina.bos@skowf.nl
Krista Knijn
Leerkracht levelwerk

krista.knijn@skowf.nl
Hanny Breg
Leerkracht groep 1/2 A

hanny.breg@skowf.nl
Claudia Karels
Leerkracht 1/2 A

claudia.karels@skowf.nl
Margret Laan
Leerkracht groep 1/2 B

margret.laan@skowf.nl
Deanne Molenaar
Leerkracht groep 1/2 C

deanne.molenaar@skowf.nl
Miranda Vlaar
Leerkracht groep 1/2 C

miranda.vlaar@skowf.nl
Francesca van den Berg
Leerkracht groep 2/3

francesca.vdberg@skowf.nl
Debbie Roozendaal
Leerkracht groep 3

debbie.roozendaal@skowf.nl
Wendy Roet
Leerkracht groep 3

wendy.roet@skowf.nl
Judith Boon-Tros
Leerkracht groep 4a

judith.boon@skowf.nl
Rosanne Salverda
Leerkracht groep 4a

rosanne.salverda@skowf.nl
Maud Haakman
Leerkracht groep 5

maud.haakman@skowf.nl
Ramona Sneek
Leerkracht groep 4b

ramona.sneek@skowf.nl
Bianca Neuvel
Leerkracht groep 4 b

bianca.neuvel@skowf.nl
Kris Stultiéns
Leerkracht groep 7

kris.stultiens@skowf.nl
Annemiek Kok
Leerkracht groep 6

annemiek.kok@skowf.nl
Eriska Koopman
Leerkracht groep 6

eriska.koopman@skowf.nl
Vera Steltenpool
Leerkracht groep 7 en groep 2/3

vera.steltenpool@skowf.nl
Yvonne Gitzels
Leerkracht groep 8

yvonne.gitzels@skowf.nl
Marjon Kerckhoffs
Leerkracht groep 5/6

marjon.kerckhoffs@skowf.nl
Erna Neefjes
Leerkracht groep 5/6

erna.neefjes@skowf.nl
Bianca Neuvel
IB-er

ib.deschelp@skowf.nl
Eriska Koopman
IB-er

ib-deschelp@skowf.nl
Raoul Kreutzer
vakdocent gym

raoul.kreutzer@skowf.nl
Samantha Boschma
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl
Jessica Meester
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl

Contact

Basisschool De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228 581761

Alle contact gegevens »

Contact

Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228-581761
E: directie.deschelp@skowf.nl

De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam