Team

Basisschool De Schelp is gelegen in een nieuwbouwwijk van Wervershoof.  De school telt op dit moment 286 leerlingen, verdeeld over 12 groepen, die worden begeleid door een team van leerkrachten, onderwijsassistentes, intern begeleiders, directie en een conciërge. 

Hanny Breg
Leerkracht groep 1/2 a

Hanny.breg@skowf.nl
Claudia Karels
Leerkracht groep 1/2 a

claudia.karels@skowf.nl
Margret Laan
Leerkracht groep 1/2 b

margret.laan@skowf.nl
Miranda Vlaar
Leerkracht groep 1/2 c

miranda.vlaar@skowf.nl
Deanne Molenaar
Leerkracht groep 1/2 c

deanne.molenaar@skowf.nl
Francesca van den Berg
Leerkracht groep 2/3

francesca.vdberg@skowf.nl
Vera Steltenpool
Leerkracht groep 2/3 en groep 7

vera.steltenpool@skowf.nl
Wendy Roet
Leerkracht groep 1/2 b en groep 3

wendy.roet@skowf.nl
Debbie Roozendaal
Leerkracht groep 3

debbie.roozendaal@skowf.nl
Judith Boon - Tros
Leerkracht groep 4a

judith.boon@skowf.nl
Rosanne Salverda
Leerkracht groep 4a

rosanne.salverda@skowf.nl
Ramona Sneek
Leerkracht groep 4b

ramona.sneek@skowf.nl
Bianca Neuvel
Leerkracht groep 4b

bianca.neuvel@skowf.nl
Maud Haakman
Leerkracht groep 5

maud.haakman@skowf.nl
Carina Bos
Leerkracht groep 5

carina.bos@skowf.nl
Erna Neefjes
Leerkracht groep 5/6

erna.neefjes@skowf.nl
Marjon Kerckhoffs
Leerkracht groep 5/6

marjon.kerckhoffs@skowf.nl
Annemiek Kok
Leerkracht groep 6

annemiek.kok@skowf.nl
Eriska Koopman
Leerkracht groep 6

eriska.koopman@skowf.nl
Kris Stultiéns
Leerkracht groep 7

kris.stultiens@skowf.nl
Yvonne Gitzels
Leerkracht groep 8

yvonne.gitzels@skowf.nl
Fleur Ligthart
Onderwijsassistente onderbouw

fleur.ligthart@skowf.nl
Sabrine Bot
Onderwijsassistente middenbouw

sabrine.bot@skowf.nl
Erika Wiebering
Onderwijsassistente bovenbouw en levelwerk

erika.wiebering@skowf.nl
Krista Knijn
Leerkracht levelwerk

krista.knijn@skowf.nl
Eriska Koopman
Interne begeleiding IB

ib.deschelp@skowwestfriesland.nl
Bianca Neuvel
Interne begeleiding IB

ib.deschelp@skowwestfriesland.nl
Raoul Kreutzer
Vakdocent gym

raoul.kreutzer@skowf.nl
Yvonne Boerdijk
conciërge/ administratief medewerker

yvonne.boerdijk@skowf.nl
Samantha Boschma
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl
Jessica Meester
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl

Nieuws

Contact

Basisschool De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228 581761

Alle contact gegevens »

Contact

Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228-581761
E: directie.deschelp@skowf.nl

De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam