Team

Boven van links naar rechts: Juf Ilse, Meester Raymond, Juf Ilse, Juf Kim

Midden van links naar rechts: Juf Marlissa, Juf Jorien, Juf Annelotte, Juf Ilse

Onder van links naar rechts: Juf Eline, Juf Carla, Juf Moniek, Juf Ilse

Niet op de foto: meester Richard (conciërge) en Juf Yvonne (IB)

 

Annelotte Mulder
Directeur
0228-582338
directie.gerardusmajella@skowf.nl
Yvonne Sierkstra
Intern begeleider
0228-582338
yvonne.sierkstra@skowf.nl
Jorien van der Gragt
Leerkracht groep 1/2 -2/3 ICT coördinator voorzitter MR
0228-582338
jorien.vandergragt@skowf.nl
Ilse Borst
Leerkracht groep 1/2
0228-582338
ilse.borst@skowf.nl
Ilse Dekker
Leerkracht groep 2/3
0228-582338
ilse.dekker@skowf.nl
Eline van Meersbergen
Leerkracht groep 4/5
0228-582338
eline.vanmeersbergen@skowf.nl
Ilse Laan
Leerkracht groep 4/5, Cultuurcoördinator
0228-582338
ilse.laan@skowf.nl
Kim Kolenberg
Leerkracht groep 6/7, MR lid
0228-582338
kim.kolenberg@skowf.nl
Moniek van Velzen
Leerkracht groep 6/7, Leescoordinator
0228-582338
moniek.vanvelzen@skowf.nl
Marlissa Neefjes
Leerkracht groep 7/8, Rekenexpert
0228-582338
marlissa.neefjes@skowf.nl
Carla Beemster
onderwijsassistent
0228-582338
carla.beemster@skowf.nl
Richard van Oudenaarde
Congierge
0228-582338
richard.vanoudenaarde@skowf.nl
Raymond Laan
Leerkracht bewegingsonderwijs
0228-582338

Nieuws

  • Nationale Voorleesdagen

    Ook op de Gerardus Majella besteden wij aandacht aan de Nationale ...  Lees verder »

  • Nieuwe sportshirts!

    Voor de kerstvakantie waren ze al klaar, maar afgelopen week hebben we ...  Lees verder »

  • Lerarentekort!

    Vandaag vragen wij aandacht voor het lerarentekort! Goed onderwijs is ...  Lees verder »

      Sportlaan 12, 1693 CZ, Onderdijk
      Postbus 102, 1693 ZJ, Onderdijk
      0228-582338
      directie.gerardusmajella@skowestfriesland.nl
       https://twitter.com/GMajellaRKBS

href=”https://www.google.nl/maps/place/Sportlaan+12,+1693+CZ+Wervershoof/@52.7435,5.1374384,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47c8aff2efe86efb:0x45d752101453f573!8m2!3d52.7435!4d5.1396271″>Gerardus MajellaSportlaan 121693 CZ Onderdijk

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam