Dat wij trots zijn op onze school is niet onopgemerkt gebleven.
Op vrijdag 27 september stonden we in het Noordhollands Dagblad. Centraal in het gesprek stonden de groei en de visie van de school.
Bekijk volledige galleryZelfs in Buswale, Uganda, is onze school bekend! Dit jaar zamelen we voor de 30e keer geld in voor dit mooie project. Natuurlijk is dat niet onopgemerkt gebleven. Op 9 april verscheen onderstaand artikel in de Kogge Express.
Bekijk volledige galleryOns afvalproject is niet onopgemerkt gebleven. Op donderdag 7 maart 2019 stond onderstaand artikel in de Kogge Expres. Daarnaast waren wij op 10 maart ook te vinden in het Groene Hart op Zondag.
Bekijk volledige galleryBeste ouders/verzorgers, Na twee weken schoolonderwijs hebben wij ... Lees verder »
De kinderen van groep 4-6 hebben de afgelopen week hard gewerkt in de ... Lees verder »
… het team van de St. Bernadetteschool. We hebben zin in het ... Lees verder »
Kim Schintz (directeur a.i.)
Zuidermeerweg 58
1652 CV Zuidermeer
T: 0229-561456
Alle contact gegevens »