Team

Ons team bestaat uit acht personen; 1 directeur, 6 leerkrachten, 1 intern begeleider en 1 onderwijsassistente. Bij compensatieverlof van de leerkrachten vindt vervanging zoveel mogelijk plaats door een leerkracht van ons team. Bij ziekte of verlof streven wij er naar om vervanging intern te laten plaatsvinden. Onze e-mailadressen zijn: Directie:

  • directie.sintlidwina@skowf.nl

Leerkrachten:

  • Annet.wever@skowf.nl
  • Kim.westveer@skowf.nl
  • Lyda.bank@skowf.nl
  • Bjorn.groot@skowf.nl
  • Marloes.huisman@skowf.nl
  • Sandra.jonkman@skowf.nl
  • Celeste.ottens@skowf.nl

Intern begeleider:

  • Kim.westveer@skowf.nl

Peutergroep leidster

  • spelenderwijslidwina@herdertje.nl

 

Annemarie Slagter-Kool
Directeur
0229-573134
Annet Wever
Leerkracht groep 1-2
0229-573134
Kim Westveer De Graaff
Internbegeleider
0229-573134
Lyda Bank
Leerkracht groep 3-4-5 en 6-7-8
0229-573134
Bjorn Groot
Leerkracht groep 6-7-8
0229-573134
Ilona
Leidster peutergroep
0229-573134
Celeste Ottens
Leerkracht 3-4-5
0229-573134
Ellen Groenland
Onderwijsassistente
0229-573134
Sandra Jonkman
Leerkracht groep 1-2
0229-573134
Danique
Gymleerkracht
0229-573134
Marloes Huisman
Leerkracht
0229-573134

Nieuws

Agenda

Contact

Zwaagdijk 423
1685 PD Zwaagdijk-West

T: 0229 57 31 34
E: directie.sintlidwina@skowestfriesland.nl

Sint Lidwina
Zwaagdijk 423
1685 PD Zwaagdijk-West

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam